Kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości
w kluczowych sektorach
rynku nieruchomości

O Nas

Kurpiewski Inwestycje

Firma „Kurpiewski” Tomasz Andrzej Kurpiewski powstała w 2008 roku i od tego czasu z sukcesem realizuje inwestycje budowlane. Głównym kierunkiem naszej działalności jest zakup terenów, projektowanie, przygotowanie inwestycji, realizacje procesu budowlanego, kontrolowanie przebiegu inwestycji, komercjalizacja, wynajem i sprzedaż.

Każdy projekt traktowany jest ze szczególną uwagą, zarówno na etapie analiz, jak i realizacji. Wykonując nasze inwestycje opieramy się na ponad 40-letnim doświadczeniu przedsiębiorstwa rodzinnego – PHU KURPIEWSKI Jan Kurpiewski – lidera na łomżyńskim rynku w dziedzinie budownictwa, elektroenergetyki i sprzedaży paliw. 

doświadczenia
lat

kierunki działalności

Głównym kierunkiem naszej działalności jest:

zakup terenów

projektowanie

przygotowanie
inwestycji

realizacja procesu budowlanego

kontrolowanie
przebiegu inwestycji

komercjalizacja

sprzedaż

wynajem

kompleksowe rozwiązania

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości w kluczowych sektorach rynku nieruchomości

sektor Handlowo - Usługowy

Inwestycje planujemy i projektujemy w taki sposób, by były maksymalnie funkcjonalne, a przy tym nowoczesne i ekonomiczne w utrzymaniu. Dobrze zaprojektowany i zorganizowany obiekt handlowo-usługowy sprzyja wygodzie użytkowania i zadowoleniu klientów.

sektor Biurowy

Wystrój biura to ważny element brandingu firmy. Dobrze zaplanowana przestrzeń biurowa może sprawić, że zarówno w małym biurze czy przestronnym pomieszczeniu, stworzymy miejsce pracy wygodne, praktyczne i nowoczesne.

sektor Mieszkaniowy

Dążymy do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Zieleń, place zabaw – cała ta przestrzeń sprawi, że każdy dzień spędzony na naszym osiedlu będzie czystą przyjemnością.

Zalety

Dlaczego warto nam zaufać

Współpraca z renomowanymi pracowniami architektonicznymi oraz sprawdzonym zespołem pozwalają nam spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Odpowiednie wybieranie podwykonawców, sprawne zarządzanie i dobra współpraca to klucz do sukcesu.

Profesjonalne podejście do inwestycji skłania nas do wybierania tylko odpowiedzialnych, sprawdzonych i wyróżniających się obszernym doświadczniem ekip.

Sprawdzeni dostawcy są istotnym elementem sprawnego procesu budowy. Dzięki temu mamy gwarancję, że dostarczane materiały są dobrej jakości i otrzymamy je na czas, co sprawia, że jako firma deweloperska:

  • wykonujemy nasze prace bez przestojów,
  • nie tracimy czasu na reklamacje związane z otrzymaniem niewłaściwego towaru,
  • zapewniamy naszym Klientom jakość i terminowość realizacji projektu budowlanego.

Nasz profesjonalizm przejawia się między innymi w kontroli jakości wykonania każdego etapu budowy. Ekipa doświadczonych pracowników czuwa nad tym, aby nasza oferta deweloperska była nieustannie dostosowywana do wymagań rynku budowlanego i nowych trendów, gdyż potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze.

Inwestor roku

W 2017 r Firma KURPIEWSKI Tomasz Andrzej Kurpiewski została Laureatem w prestiżowym konkursie Łomżyńskie Anioły Biznesu w dziedzinie INWESTOR ROKU. Jako Inwestor odpowiedzialnie i kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych obiektach.

Nasze inwestycje

Aktualna oferta
Teren inwestycyjny Ostrołęka
Lokalizacja: Ostrołęka, nieruchomość przy skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Alei Solidarności
Aktualna oferta
DZIAŁKI - PROSIENICA - Trasa S8
Lokalizacja: Prosienica
Aktualna oferta
DZIAŁKI - JARNUTY przy trasie VIA BALTICA
Lokalizacja: Jarnuty

Kupimy grunty

Ponieważ rozwijamy swój portfel nieruchomości, stale poszukujemy nowych inwestycji. Jeżeli posiadają Państwo na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane nieruchomości zabudowane lub niezabudowane prosimy o kontakt.

skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Współpraca

Masz pytania? Napisz do nas

Prezentowane wizualizacje służą wyłącznie do celów reklamowych i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą ulec zmianie.

© KURPIEWSKI INWESTYCJE